Kategorie
Biuro Karier Politechniki Łódzkiej udostępniło na Linkedin wywiad z obecną dr inż. Katarzyną Włodarczyk, pracownikiem Instytutu I-52. Pod koniec jej studiów doktoranckich została zarejestrowana poniższa rozmowa, w której to została przedstawiona jej kariera akademicka. Rozmowę polecamy szczególnie osobom, które chcą aplikować na studia doktoranckie.
Kategorie
Czy interesują Cię kosmetyki? Czy chcesz projektować i badać je? Czy wiesz jakie są wymagania Unii Europejskiej i innych europejskich jednostek względem kosmetyków?  Jeśli nie, to zapraszamy na studia podyplomowe pn. "Studium kosmetologii" na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności PŁ. Więcej informacji o Studium proszę szukać w załączniku.
Kategorie
Laureat konkursu o Nagrodę Jego Magnificencji Rektora Politechniki Łódzkiej oraz Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Medycznego w Łodzi za najlepszą międzyuczelnianą publikację naukową w 2022 roku został wyłoniony.
Kategorie
Dzień pistacji. Smaczne i oryginalne same w sobie. Idealne jako dodatek do żywności czy kosmetyków. Więcej informacji na ich temat w wpisie na Facebook przedstawiła prof. dr hab. inż. Joanna Leszczyńska i dr inż. Dorota Mańkowska. Zapraszamy do lektury pod linkiem.